Pieejamāka Credit24 kredītlīnija

Pieejamāka Credit24 kredītlīnija

Aug, 2017

Pieejamāka Credit24 kredītlīnija ar noteiktu finansējuma limitu un elastīgu atmaksas grafiku, atgriešanu var sākt jau nākamajā dienā un atdot pat 36 mēn..

Katra mēneša rēķinam nav jābūt nemainīgam, tas var pielāgoties aizņēmēja vajadzībām, veicot mēneša mazāko atmaksu. Līdz šim par brīvu resursus varēja saņemt no Kredītlīnijas konta tikai vienreiz, pēc tam par katru nākošo – 4.95% no izņemtās summas, tagad un turpmāk katra šāda darbība vienmēr būs par brīvu. Tāpat arī kredītlīnija pirmo mēnesi nekad nav bijusi bezmaksas.

Kredītlīnija turpmāk būs ar maksimālo atmaksas termiņu līdz trīs gadiem (līdz šim 24 mēn.) – tas nozīmē nelielāki ikmēneša maksājumi. Līdz šim pirmā aizņēmuma izņemšana bija bezmaksas, katra nākošā maksāja 4.95% no paņemtās summas, tagad naudas saņemšana allaž bezmaksas. Tas nozīmē piedāvājums šobrīd ir pavisam vienkārši uztverams – izņemtā summa un %. Tiem, kuri Credit24 kredītlimitu nav iepriekš izmantojuši ir izdevība to izmēģināt pirmo mēnesi bezmaksas (nenotiek summēti %).

Pieejamāka Credit24 kredītlīnija:

  • Pakalpojuma pievienošana – bez maksas
  • Komisija par naudas izmaksu – bez maksas
  • Konta apkalpošanas maksa – bezmaksas
  • Aizņēmuma likme dienā – 0,23% (pirmās 30 dienas 0%) – jaunajiem klientiem
  • Gada procentu likme: 127,77%
  • Atgriešanas laiks palielināts līdz 36 mēnešiem

Kas jāzina, lai pieteiktos?

Jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai pastāvīgajam iedzīvotājam ar beztermiņa atļauju, kas dod iespēju legāli uzturēties un darboties Latvijā. Jābūt vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Jābūt ar regulāru algu, kas ļauj atdot finansējumu. Nevar būt kavēti maksājumi par citiem kredītiem un citi parādi. Vajadzīgs e-pasts, mobilais un norēķinu konts kādā no Latvijas komercbankām. Pieprasījuma aizpildītājam pieteikuma nosūtīšanas laikā nevarētu būt neatmaksāti Credit24 aizņēmumi.

VN:F [1.9.22_1171]

Atbildēt

Your email address will not be published. Required fields are marked *