LATcredit

LATcredit

Oct, 2013

LATcredit sniedz iespēju saņemt naudas aizdevumu līdz 350 latiem uz termiņu līdz 30 dienām. Tas ir īslaicīgs finansiāls aizdevums, kurš palīdzēs nokārtot nelielas finasiālas problēmas, piemēram, ja steidzami ir nepieciešama nauda, taču līdz algai ir palikušas dažas dienas vai nedēļas.

LATcredit aizdevumu var saņemt:

  • Patstāvīgi Latvijas Republikas iedzīvotāji, kuriem ir deklarēta dzīvesvietas adrese Latvijas Republikā,
  • Personas no 20 gadu vecumam. Uzņēmums sadarbojas ar klientiem līdz 65 gadiem,
  • Personas, kurām ir patstāvīgs mobilā telefona pieslēgums, kā arī bankas norēķinu konts jebkurā no Latvijas komercbankām,
  • Personas, kurām ir regulāri ienākumi, ar kuriem varētu atgriezt aizdevumu.

Lai saņemtu aizdevumu, ir jābūt regulāriem ienākumiem. Tas nozīmē, ka kredītu var saņemt arī bezdarbnieki, taču ir jāpierāda, ka Jums ir kādi ienākumi, ko var izdarīt, kā, piemēram, uzrādot bankas konta izrakstu par pēdējiem 3 mēnešiem.

Tiem klientiem, kuriem ir slikta kredītvēsture, pastāv iespēja saņemt naudas aizdevumu, taču tikai tajā gadījumā, ja Jums ir nokārtoti visi parādie. Tiem ir jābūt nomaksātiem un dzēstiem.

Uzņēmuma piedāvātā mēneša % likme ir 10 %, kas salīdzinot ar citiem ātrajiem kredītiem nav daudz, taču Jums ir jārēķinās ar to, ka gadījumā, ja nespēsiet atgriezt aizdevumu, šie % var sarežģīt situāciju. Tāpēc pirms kredīta ņremšanas pārliecinieties, ka spēsiet to atgriezt!

Jaunajiem klientiem, kuri aizņemās no šī kreditora pirmo reizi, tiek piedāvāta unikāla iespēja pirmo kredītu saņemt bez maksas! Tiek piedāvāts pirmais bezmaksas kredīts – bez % likmes un komisijas maksas – līdz 150 latiem. Piemēram, ja Jūs aizņematies 100 latus, tad pēc 30 dienām Jums būs jāatgriež Ls 100 un ne santīms vairāk!

Kredīta pieteikuma izskatīšanas laiks ir pārsteidzoši ātrs, jo tas nepārsniedz 15 minūtes! Līdz ar to nauda ļoti īsā laika periodā jau būs Jūsu bankas kontā un rīcībā!

Aizņemieties atbildīgi, kārtīgi izvērtējot savas finansiālās spējas naudas aizdevumu atgriezt tā, lai tas nesagādātu problēmas, kā arī nemainītu Jūsu ierasto dzīves ritmu.

VN:F [1.9.22_1171]
LATcredit, 4.0 out of 5 based on 1 rating

Atbildēt

Your email address will not be published. Required fields are marked *