Kredītlīnija internetā

Kredītlīnija internetā

Aug, 2017

Kredītlīnija internetā ir ātrs aizdevuma veids, kas sasniedz aizvien lielāku popularitāti vietējā tirgū, tāpēc to sniedz aizvien vairāk aizdevēju – Credit24, CreditOn.lv, Ferratum Bank  un jaunie ienācēji tirgū Kimbi.lv un NordCard.

Lielākā kredītlīnija internetā

Kredītlīnija internetā ir līdzīga sen zināmajām tradicionālo kredītiestāžu kredīkartēm. Pēc nepieciešamo datu parādīšanas firmas izvērtē klienta kredītspēju un dod kredīta apjomu, kura ietvaros vari iegūt naudu sev vēlamajā lielumā un laikā, kad radusies tāda vajadzība. Sākotnēji piedāvātais kredītlimits var tikt paaugstināts pēc sekmīgas aizdevuma atgriešanas, bet tas nenoliedzami nebūs vairāk par aizdevēja lielāko atļauto kredīta apmēru. Vislielāko iespējamo kredīta apjomu sniedz Credit24 un NordCard – līdz pat 3000 €. Pēc tam lielākais aizdevuma apjoms pieejams pie Kimbi.lv – 1500 EUR, bet Ferratum Bank kredīta apmērs ir līdz pat tūkstotis divsimt eiro. Vismazākais aizdevums – līdz tūkstotis € – pieejams pie CreditOn.lv.

Ikmēneša procentu apjoms

Mazāko mēneša procentu likmi sniedz iespēju NordCard – tikai 5,5%, pēc tam nāk Credit24 ar 5,7 procentiem, tad Ferratum Bank ar 7,5 procentiem, CreditOn ar 8,8 % un Kimbi.lv ar 10% mēneša likmi. Taču šie nav vienīgie maksājumi, kurus jāņem vērā. Piem., NordCard piemēro mēneša maksu par kredītkartes lietošanu 5 € un konta apkalpošanu 5 EUR.

Kredītlimita atmaksas ilgums

Ilgāko kredītlīnijas atmaksas termiņu piedāvā Kimbi.lv – pat 10 g.. Tad nāk Credit24 ar 36 mēn., Ferratum Kredītlimits būs maksimāli līdz 12 mēn., savukārt CreditOn līdz 6 mēn.. Īslaicīgākais laiks ir NordCard – 1 mēn..

Patērētāja vecums

Visi kreditori ir norādījuši, ar cik veciem cilvēkiem ir gatavi sadarboties. Credit24 sadarbojas jau no 18 gadiem un ar lielāko vecumu 70 g.. Ferratum Bank sniedz pakalpojumus 21 – 75 gadus veciem kredītņēmējiem. NordCard un Kimbi.lv savus kredītus izsniedz tiem, kas vecumā no 20 – 75 gadiem, bet CreditON dos aizdevumus tiem, kas ir 20 – 70 g.v..

VN:F [1.9.22_1171]

Atbildēt

Your email address will not be published. Required fields are marked *