Jaunumi no Credit24 kredītlīnijas

Jaunumi no Credit24 kredītlīnijas

Aug, 2017

Jaunumi no Credit24 kredītlīnijas! Jaunajiem klientiem 30 dienas tā ir pilnīgi bez maksas! Tas ir kredīts ar noteiktu aizņēmuma maksimālo lielumu un piemērojamu atgriešanas grafiku, t.i. atmaksu var izdarīt līdz pat 36 mēnešu ilgā periodā. Katra mēneša rēķinam nav jābūt stingri noteiktam, tas var piemēroties pēc patērētāja prasībām, ja vien sedz mēneša mazāko atmaksas summu. Līdz šai dienai bez maksas naudu paņemt no Kredītlīnijas konta varēja tikai vienreiz, pēc tam par katru nākamo bija jārēķinās  4.95 % no izņemtās naudas apjoma, tagad par šo pakalpojumu maksa vairs netiek piemērota.

Kredītlimits turpmāk tiks aprēķināts uz 3 g. (līdz šim bija uz diviem gadiem) – tas nozīmē nelielākus kārtējos maksājumus. Agrāk pirmā aizdevuma saņemšana bija par brīvu, katra nākamā bija par maksu 4,95 % no saņemtās summas, šobrīd naudas paņemšana vienmēr bez maksas. Tādējādi aizdevums tagad ir ļoti vienkārši saprotams – izņemtā summa un %. Tiem, kas Credit24 kredītlīniju nav izmantojuši ir izdevība to izmēģināt pirmo mēnesi bezmaksas (netiks piemēroti procenti).

Jaunumi no Credit24 kredītlīnijas:

Līguma slēgšana – bez maksas
Pakalpojuma maksa par aizdevuma izmaksu – par brīvu
Klienta konta apkalpošanas maksa – bez maksas
Aizdevuma likme dienā – 0.23 % (pirmās 30 dienas 0 %) – jaunajiem klientiem
Gada procentu likme: 127,77%
Atgriešanas termiņš palielināts: no vienas d. līdz trīs gadiem

Kas jāzina, lai pieteiktos?

Jābūt LR pilsonim vai mūsu valsts pastāvīgajam iedzīvotājam ar beztermiņa atļauju, kas dod iespēju legāli dzīvot un darboties šajā valstī. Jābūt vecumā no 18 – 70 gadiem. Jābūt ar regulāriem ienākumiem, kas ļauj atgriezt naudu. Nevar būt nenokārtoti maksājumi par citiem kredītiem. Vajadzīgs elektroniskā pasta adrese, tālrunis un norēķinu konts kādā no Latvijas bankām. Pieteikuma iesniedzējam anketas aizsūtīšanas brīdī nevar būt nenokārtoti Credit24 kredīti.

VN:F [1.9.22_1171]

Atbildēt

Your email address will not be published. Required fields are marked *