Īstermiņa kredīti

Saņemt naudas aizdevumu internetā ir daudz ātrāk, ērtāk un arī izdevīgāk! Īstermiņa kredīti piedāvā salīdzinoši nelielus naudas aizdevumus uz neilgu termiņu. Pastāstīsim Jums par populārākajiem īstermiņa kreditoriem.

SMScredit piedāvā kredītu līdz Ls 400 uz laiku līdz 30 dienām. Pie šī kreditora var aizņemties personas vecumā no 18 līdz 75 gadiem, bezdarbnieki, jo personas nodarbinātībai uzmanība pievērsta netiek, kā arī personas ar sliktu kredītvēsturi, ja vien visi iepriekšējie parādi ir nomaksāti un dzēsti. Pirmais kredīts līdz Ls 200 tiek piedāvāts bez maksas! Kredīts tiek izskatīts un apstiprināts vien 10 minūšu laikā, kas garantē ātru naudas saņemšanu!

Īstermiņa naudas aizdevumu piedāvā arī SOHOcredit. Var aizņemties līdz Ls 350 uz laiku līdz 30 dienām. Kredītu var saņemt personas, kas ir vecumā no 20 līdz 65 gadiem, taču ir jārēķinās ar to, ka šis kreditors nesadarbojas ne ar bezdarbniekiem, ne arī ar personām, kam ir slikta kredītvēsture. Taču naudas aizdevums līdz Ls 150, jaunajiem klientiem tiek piešķirts par velti! Kredītu, pateicoties uzņēmuma ātrajai apkalpošanai, variet saņemt vien 10 minūtēs!

Arī Ātrais piedāvā naudas aizdevumu uz termiņu līdz 30 dienām, var aizņemties līdz Ls 300. Šis uzņēmums sadarbojas ar personām no 20 līdz 70 gadu vecumam. Uzņēmums nesadarbojas ar bezdarbniekiem, par sadarbību ar personām, kam ir slikta kredītvēsture, lemj komisija. Naudas aizdevums tiek piešķirts 20 minūšu laikā!

Vēl viens kreditors, pie kura var vērsties īstermiņa kredīta nepieciešamības gadījumā, ir GREENcredit. Tiek piedāvāts aizdevums līdz Ls 300 uz laiku līdz 30 dienām. Kreditors sadarbojas ar personām vecumā no 21 līdz 75 gadiem. Par kredīta piešķiršanu bezdarbniekiem un personām ar sliktu kredītvēsturi, ja vien visi parādi ir nomaksāti, lemj komisija. Aizņemoties pirmo reizi, aizdevums par velti! Aizņemies līdz Ls 100 un nemaksā ne komisijas maksu, ne arī % likmi!

Pirms kredīta ņemšanas rūpīgi izvērtē savas iespējas to atgriezt, nesagādājot sev sarežģījumus!

VN:F [1.9.22_1171]

Atbildēt

Your email address will not be published. Required fields are marked *