Ferratum īpašais piedāvājums

Ferratum īpašais piedāvājums

Aug, 2017

Ferratum īpašais piedāvājums sniedz Jums iespēju pirmo kredītu līdz 350 eiro saņemt par velti!

Kas ir kredīts bez maksas?

Kredīts par velti jeb bez maksas ir tāds kredīts, kuram nav ne % likmes, ne arī komisijas. Un te nav nekādu apslēpto nosacījumu – kredīts tik tiešām ir par velti! Daudzi kredītņēmēji neuzticās šādiem piedāvājumiem, jo netic tik kolosālai iespējai. Taču tas ir veltīgi, jo kreditori, lai piesaistītu jaunus klientus, tik tiešām piedāvā iespēju saņemt kredītu bez maksas!

Ferratum īpašais piedāvājums ir labāks par citu kreditoru piedāvājumiem vairāku iemeslu dēļ:

  • Lielākā daļa kreditoru pirmajā aizņemšanās reizē Jums nepiedāvās tik lielu summu. Turpretī, Ferratum piedāvā pirmo īstermiņa aizdevumu līdz 350 eiro.
  • Gandrīz visi kreditori, kas piedāvā „ātros kredītus”, izsniedz kredītu uz laika posmu līdz 30 dienām. Reti,kurš kreditors piedāvā ilgāku atgriešanas termiņu. Ferratum īpašais piedāvājums ir unikāls ar to, ka variet saņemt šo pirmo īstermiņa aizdevumu bez maksas uz termiņu līdz 45 dienām!

Ferratum piedāvā ne tikai pirmo kredītu bez maksas, bet arī iespēju pieteikties kredītlimitam (tāds aizdevums, kas darbojas līdzīgi bankas kredītkartēm – aizņemies kad un cik vajag līdz 1 200 eiro), īstermiņa aizdevumiem (mikrokredīts no 10 līdz 400 eiro uz termiņu līdz 45 dienām), kā arī patēriņa kredītam (no 50 līdz 1 500 eiro uz laiku līdz vienam gadam).

Katram no iepriekš minētajiem kredītu veidiem ir savi nosacījumi, lai to saņemtu, taču, lai saņemtu pirmo kredītu līdz 350 eiro, Jums ir jāatbilst šādām prasībām:

  • Jums ir jābūt vecumā no 21 līdz 75 gadiem,
  • Ir jābūt iespējai pretendēt uz aizdevumu,
  • Ir jābūt bankas kontam kādā no Latvijas Republikas kredītiestādēm,
  • Ir jābūt mobilajam telefonam,
  • Tiks izvērtēta Jūsu maksātspēja,
  • Tiks skatīta arī Jūsu līdzšinējo saistību izpilde, respektīvi, tiks skatīta Jūsu kredītvēsture.

Ferratum īpašais piedāvājums ir piemērots tieši Jums, ja vēlaties aizņemties un nepārmaksāt par savu kredītu! Kāpēc maksāt % kompānijai, ja ir iespēja saņemt pirmo kredītu bez maksas? Izmantojiet šo iespēju un nepārmaksājiet!

VN:F [1.9.22_1171]

Atbildēt

Your email address will not be published. Required fields are marked *