CreditOn kredītlīnija

CreditOn kredītlīnija

Aug, 2017

CreditOn sniedz iespēju aizņemties vienkārši un ātri ar kredītlīniju. Tā ir ērts aizdevums ar termiņu līdz pusgadam un ērts finanšu risinājums plānotiem norēķiniem vai neparedzētiem tēriņiem.

Ja zini, ka tuvākajā laikā plānoti kādi tēriņi, bet īsti naudas tiem nepietiks, CreditOn iesaka noformēt kredītlīniju. Šī pakalpojuma mērķis ir palīdzēt finanšu grūtībās, ja neesi pārliecināts, ka nākamajā mēnesī varēsi atdot visu aizdevuma summu. Tev būs jāveic tikai minimālais ikmēneša maksājums.

Pieejams naudas apjoms no 100–1000 EUR.

Kā saņemt kredītlīniju?

Pakalpojumam vari pieteikties CreditOn mājas lapā, nosakot vajadzīgo summu un atmaksas termiņu. Pirmajā aizdevumā Tev tiks pārskaitīts viss kredītlimits, ko vari izmantot pēc saviem ieskatiem, cik ilgā laika posmā vēlēsies, atmaksājot ikmēneša maksājumu un atdodot to maksimums sešu mēnešu laikā. Ja atdosi ātrāk, ietaupīsi procentu maksājumus.

Kredītlīnijas izmaksas

Minimālā maksa par aizdevumu ir 0,3% dienā, kas veido 9% mēnesī no aizņemtās kredītlīnijas pamatsummas. Komisijas maksa par pakalpojuma piešķiršanu ir 1% no pieejamās summas. Tev jau pirms līguma parakstīšanas būs pieejama pilnīga visa informācija, kas saistīta ar pakalpojuma izmaksām. Kredītu vari atgriezt ātrāk, tādā veidā samazinot procentus, bet ilgākais sešu mēnešu laikā.

Piemērs: ja aizņemsies 1000 EUR uz 6 mēnešiem. Tad pirmais maksājums būs 290,67 EUR.

Tiklīdz būsi veicis pirmo minimālo maksājumi, varēsi turpināt aizņemties kredītlimita ietvaros. Jau nākamajā dienā pēc kredītlīnijas atdošanas Tev būs pieejams iepriekšējais kredītlimits.

Kas var saņemt kredītlīniju?

Uz kredītlīniju var pretendēt 20 līdz 70 gadus veci Latvijas iedzīvotāji, kam ir konts kādā Latvijas bankā un mobilā numurs.

Īstermiņa aizdevums

Klientiem pieejams arī īstermiņa aizdevums no 5–300 EUR uz laiku līdz pat 40 dienām. Pirmais aizdevums ar 0% komisiju un bez jebkādiem izdevumiem. Aizdevumu vari saņemt tikai 15 minūšu laikā no reģistrācijas brīža.

Atbildīga aizņemšanās

Ja neesi pārliecināts, ka spēj atdot termiņu laikā, izmanto iespēju to pagarināt, bet tad jāsamaksā pagarinājuma maksa uz kreditora kontu. CreditOn aicina atbildīgi izvērtēt jebkura kredīta nepieciešamību, un savu spēju atdot to.

VN:F [1.9.22_1171]

Atbildēt

Your email address will not be published. Required fields are marked *