Bino.lv īstermiņa kredīts

Bino.lv īstermiņa kredīts

Mar, 2017

Bino.lv īstermiņa kredīts no 50 līdz 425 EUR ar atdošanas termiņu līdz 1 mēn.. Pirmais kredīts līdz 300 eiro bez maksas. Bino.lv kā galveno mērķi nosprauž savu klientu vajadzību izpēti un ilglaicīgu savstarpēju sadarbību. 

Bino.lv īstermiņa kredīts piedāvā:

• Ērtus nebanku aizņēmumus visādiem dzīves gadījumiem;
• Vienkāršu reģistrāciju 24/7;
• 1. kredītu līdz 300 eiro ar 100 % atlaidi komisijai;
• Ātru aizņēmuma pieprasījuma izvērtēšanu – līdzekļus saņemsi 10 minūtēs pēc iesnieguma apstiprināšanas darba dienās vienās un tās pašas bankas robežās;
• Nebirokrātisku līguma slēgšanu (bez ķīlas);
• Resursu apmēru no 50 līdz pat 425 € uz laiku no desmit dienām līdz 1 mēnesim;
• Atbalsta atdošanas atlikšanu uz vienu mēnesi;
• Draudzīgu pakalpojumu sniegšanu.

Lai iegūtu finansējumu, jābūt mūsu valsts iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 g.. Nedrīkstētu būt kavēti aizdevuma maksājumi vai neizpildītas pārkāpumi citās finanšu institūcijās. Izpēti aizdevuma apjomu un laiku Bino.lv interneta vietnē un uzraksti iesniegumu kredītam. Reģistrējoties jāievada personas identifikācijas numurs, mobilā tālruņa numurs un e-pasta kastītes adrese. Līdz ar reģistrēšanos no personīgā bankas konta iemaksā 0.01 eiro uz Bino.lv maksājumu kontu. Pēc klienta iesnieguma iesniegšanas firma izlems par atbalsta sniegšanu un darīs zināmu to e-pastā vai ar īsziņu. Tas, cik ātrā laikā dabūsi resursus, būs atkarīgs no banku savstarpējiem pārskaitījumiem, lielākajā daļā gadījumu vienas bankas robežās tās ir 10 minūtes. Atmaksājot kredītu līgumā atrunātajā periodā, nākamo resursu noteikumi būs izdevīgāki.

Ja nav iespējams minētājā periodā veikt pilnu atbalsta atgriešanu, ir iespējams to pagarināt par 1 mēn., pārskaitot uz Bino.lv maksājumu kontu atlikšanas summu. Atlikšanas maksas apmērs ir atkarīgs no aizņemtās pamatsummas. Apmaksas perioda atlikšanas maksu var noskaidrot savā Bino.lv profilā, vai zvanot uz telefona numuru 80205030. Atdošanas perioda ietvaros ir iespējams izdarīt daļēju aizdevuma atgriešanu, sadalot to vairākos maksājumos.

Bino.lv īstermiņa kredīts sekmēs Tavu plānu realizēšanu!

VN:F [1.9.22_1171]

Atbildēt

Your email address will not be published. Required fields are marked *