Bino.lv īstermiņa aizdevumi

Bino.lv īstermiņa aizdevumi

Apr, 2017

Bino.lv īstermiņa aizdevumi no 50 līdz 425 € ar atmaksas periodu līdz 1 mēnesi. Pirmais kredīts līdz 300 € ar 100% atlaidi komisijas maksai. Bino.lv ir nebanku portāls, kurš kā svarīgāko mērķi liek savu klientu vēlmju izprašanu un ilgstošu sadarbību.

Bino.lv īstermiņa aizdevumi piedāvā:

  • Ātrus nebanku aizdevumus dažādām ikdienas situācijām;
  • Ātru piereģistrēšanos 24/7;
  • Pirmais finansējumu līdz trīs simts eiro pilnīgi bez maksas;
  • Ātru aizdevuma pieprasījuma izvērtēšanu – līdzekļus dabūsi desmit minūšu termiņā pēc iesnieguma apstiprināšanas darba dienās vienas kredītiestādes ietvaros;
  • Vienkāršu līguma slēgšanu (nevajag ķīlas);
  • Summu no 50 līdz 425 EUR uz laiku no 10 līdz 30 dienām;
  • Aizņēmuma atdošanas pagarinājumu uz trīsdesmit dienām;
  • Laipnu apkalpošanu.

Lai iegūtu aizņēmumu, jābūt Latvijas Republikas pilsonim no 20-75 gadiem. Nav atļauti nokavēti kredīta maksājumi vai parādi pie citiem aizdevējiem. Apskati aizņēmuma apjomu un laiku Bino.lv interneta lapā un aizpildi iesniegumu. Reģistrācijā jāievada dzimšanas datums, mobilā tālruņa numurs un e-pasts. Līdz ar reģistrēšanos no paša bankas konta iemaksā vienu centu uz Bino.lv maksājumu kontu. Pēc klienta iesnieguma saņemšanas kompānija izlems par resursu piešķiršanu un darīs zināmu to e-pastā vai ar SMS starpniecību. Tas, cik īsā laikā dabūsi līdzekļus, atkarīgs no kredītiestāžu savstarpējiem maksājumiem, parasti tās pašas komercbankas ietvaros tās ir desmit minūtes. Atgriežot kredītu līgumā noteiktajā periodā, nākamo kredīta nosacījumi būs labvēlīgāki.

Ja Tev nav iespējas minētājā periodā veikt visa atbalsta atdošanu, ir iespējams to atlikt par trīsdesmit d., pārskaitot uz Bino.lv maksājumu kontu pagarināšanas maksu. Pagarināšanas summas lielums būs atkarīgs no paņemtās summas. Termiņa pagarinājuma summu vari uzzināt savā Bino.lv lietotāja kontā, vai zvanot uz telefona numuru 80205030. Termiņa robežās ir iespējams izdarīt daļēju aizņēmuma atgriešanu pa daļām vairākos maksājumos.

Bino.lv īstermiņa aizdevumi ļaus Tev īstenot savas ieceres!

VN:F [1.9.22_1171]

Atbildēt

Your email address will not be published. Required fields are marked *