Bezprocentu kredīts

Bezprocentu kredīts

Aug, 2012

Bezprocentu kredīts ir aizdevums, kur jums ir jāatmaksā tieši tāda summa, kādu jūs aizņēmāties. Dotajā brīdī šādu iespēju piedāvā  „OPENcredit”, „Sohocredit”, „Minicredit”, „Smscredit” un  „Viasms”.
Izmantojot šo firmu pakalpojumus – Jūs varat aizņemties naudu vairākas reizes ar bezprocentu likmi!

Ja Jums ir nepieciešams naudas aizdevums uz īsu laika periodu, tad ātrais kredīts internetā ir tieši tas, kas jums ir nepieciešams. Pēdējā laikā ir saradušās daudzas kredīta kompānijas. Katrām no šīm kompānijām ir savs piedāvājums. Katra kompānija piedāvā savas procentu likmes noteiktām naudas aizdevumu summām. To starpā ir arī kompānijas, kas piedāvā bezprocentu kredītus.

Cik liels ir bezprocentu kredīts?

Open Credit un ViaSMS piedāvā aizņemties summu līdz 350 EUR, MiniCredit un SMScredit bezprocentu kredīts ir 300 EUR, savukārt SohoCredit bez procentiem un komisijas maksas aizdos 250 EUR.

Šī iespēja tiek piedāvāta kā iepazīšanās aizdevums, lai klients varētu tuvāk iepazīties ar kompānijas sniegtajiem pakalpojumiem un servisu. Jūs varat aizņemties no visām šīm kompānijām un salīdzināt to servisu.

Tomēr ir kāds āķis – kredīts bez maksas tikai pirmās 30 dienas, tātad tas jāatdod mēneša laikā kopš aizņemšanās brīža, citādi nāksies maksāt par pagarināšanu vai pat soda procentus, ja ticis kavēts maksājums.

A-kredits.lv  brīdina ikvienu kredītņēmēju būt apdomīgam un rūpīgi izsvērt aizdevuma atmaksas iespējas un izmantošanas lietderīgumu. Katram aizdevumam ir nepieciešams segums – pastāvīgs darbs vai citi stabili ienākumi, kas ļautu kredītu atmaksāt, jo pat bezprocentu kredīts ir jāatdod, citādi savu kredītvēsturi var sabojāt ļoti ātri.

VN:F [1.9.22_1171]

Atbildēt

Your email address will not be published. Required fields are marked *