Ātrais kredīts no Bino.lv

Ātrais kredīts no Bino.lv

Apr, 2017

Ātrais kredīts no Bino.lv nodrošina nebanku aizdevumus no 50 – 425 € ar atmaksas laiku līdz trīsdesmit d.. Pirmais kredīts līdz trīs simts € bez maksas. Bino.lv ir ātro aizdevumu kreditors, kas kā galveno mērķi nosprauž pircēju vajadzību izpētīšanu un ilgtermiņa kooperācija.

Ātrais kredīts no Bino.lv nodrošina:

  • Labus ātros aizņēmumus visiem dzīves mērķiem;
  • Vienkāršu reģistrēšanos 24 h;
  • Pirmo kredītu līdz 300 eiro pavisam par velti;
  • Operatīvu finansējuma piešķiršanu – finanses iegūsi 10 minūšu periodā pēc iesnieguma apstiprinājuma darba dienās vienas bankas ietvaros;
  • Vienkāršotu līgumu (nav nepieciešamas izziņas no darbavietas);
  • Resursu apmēru no piecdesmit līdz 425 EUR uz laiku no 10 dienām līdz 1 mēnesim;
  • Kredīta atdošanas pagarinājumu uz vienu mēnesi;
  • Labu pakalpojumu sniegšanu.

Lai saņemtu finansiālu atbalstu, jābūt Latvijas Republikas pastāvīgām iedzīvotājam vecumā no 20 – 75 gadiem. Nedrīkst būt neapmaksāti aizdevumu rēķini vai pārkāpti parādi citās kredītiestādēs. Apskati aizdevuma apjomu un periodu Bino.lv mājas lapā un iesniedz iesniegumu. Reģistrācijā jāuzraksta dzimšanas datums, mobilā tālruņa numurs un e-pasta adres. Līdz ar reģistrēšanos no personīgā bankas konta veic transakciju vienu eiro uz Bino.lv kontu. Dažu minūšu laikā no klienta pieprasījuma saņemšanas kreditors izlems par atbalsta izvērtēšanu un dos ziņu to e-pasta kastītē vai ar īsziņu. Tas, cik ātrā laikā iegūsi aizdevumu, būs atkarīgs no komercbanku maksājumiem, parasti vienas bankas ietvaros tas ir desmit minūšu laikā. Atgriežot finansējumu noteiktajā periodā, nākošo kredītu nosacījumi būs vēl izdevīgāki.

Ja nevari noteiktajā periodā veikt pilnu aizņēmuma atdošanu, ir iespējams to atlikt par 30 dienām, ieskaitot uz Bino.lv bankas kontu pagarināšanas summu. Atlikšanas summas apjoms ir būs atkarīgs no aizņemtās summas. Termiņa pagarināšanas summu var uzzināt savā Bino.lv profilā, vai pazvanot uz numuru 80205030. Termiņa robežās ir iespējams izdarīt daļēju kredīta atmaksu pa daļām daudzos pārskaitījumos.

Ātrais kredīts no Bino.lv palīdzēs īstenot Tavus ieceres!

VN:F [1.9.22_1171]
Ātrais kredīts no Bino.lv, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Atbildēt

Your email address will not be published. Required fields are marked *