A-kredits kredīti uz 24 mēnešiem

A-kredits kredīti uz 24 mēnešiem

Aug, 2017

A.kredits kredīti uz 24 mēnešiem

Vietnē A-kredits.lv apskatīti šādi kredīti uz 24 mēnešiem – BIGBANK, Credit24, OpenCredit un Vivus.lv. Aizdevuma apmērs Sākumā nepieciešams noskaidrot, cik liels naudas apjoms vajadzīgs. Lielākais maksimālais aizņēmums ir BIGBANK – līdz 10 000 EUR. 3000 EUR var iegūt pie Credit24, 1500 EUR pie Vivus.lv un OpenCredit.

Credit24, Vivus.lv un OpenCredit piedāvā kredīta atmaksu 2 gadu termiņā. Salīdzinoši lielākais kredīta dzēšanas termiņš ir BIGBANK – 60 mēneši. Kāds ir kredīta piešķiršanas ātrums? Tas atkarīgs no pieteikumu izskatīšanas ilguma un banku savstarpējiem pārskaitījumiem. Visilgāk – 4 dienas – kredīta pieteikumus izskata BIGBANK, tas skaidrojams ar aizdevuma apjoma lielumu. 5 – 20 minūtes ir vidējais ātro kredītu apstiprināšanas ilgums. Credit24 sola atbildi jau 5 minūtēs, Vivus.lv un OpenCredit pieteikumus izskatīs 15 minūšu laikā

Kreditori skatās uz kredītņēmēju vecumu. Vairumā gadījumu kreditori, arī Vivus.lv un OpenCredit, sadarbojas ar 20 līdz 70 vai 75 gadus veciem kredītņēmējiem. Savukārt Credit24 piedāvājumā ir kredīti uz 24 mēnešiem jau no 18 gadu vecuma. Procentu likmes ir būtisks līdzeklis kredītu salīdzināšanā. Kredītņēmējiem jāņem vērā, ka būs jāatgriež paņemtais kredīts kopā ar kompānijas noteiktajiem procentiem. Ievērojami zemākus procentus kā pārējie – tikai 1,8% – piedāvā BIGBANK. Nākamie izdevīgākais ir Credit24 (5,7%). OpenCredit mēneša procentu likme ir 14%, bet Vivus.lv, 14,9%. Var arī aizņemties bez procentiem. OpenCredit piedāvā šādu pakalpojumu. Ņem vērā, piedāvājums ir spēkā vienu mēnesi, pēc tam būs jāatdod ne tikai pamatsumma, bet arī procenti.

Problēmas ar kredītvēsturi? OpenCredit un BIGBANK palīdzēs arī klientiem ar sliktu kredītvēsturi. Ar noteikumu, ka iepriekšējās saistības ir nokārtotas un ir pārliecība par turpmāko maksātspēju. Ar bezdarbniekiem sadarbojas OpenCredit.

A-kredits.lv brīdina – arī kredīti uz 24 mēnešiem ir kārtīgi jāapdomā, lai nesagādātu sev liekas raizes. Rūpīgi iepazīstieties ar jebkura kreditora līgumu, pirms tā parakstīšanas. Sniedziet patiesu informāciju par saviem ienākumiem un tēriņiem. Aizņemieties naudu, kad tā patiešām nepieciešama un ja skaidri zināt, ka varēsiet atgriezt aizņēmumu.

VN:F [1.9.22_1171]

Atbildēt

Your email address will not be published. Required fields are marked *