Ferratum 2 kredīti par velti

Ferratum 2 kredīti par velti

Aug, 2017

Ferratum 2 kredīti par velti – kredītdevējs ir izstrādājis ļoti labu komplektu pirmreizējiem klientiem, kam visas ieceres uzreiz neizdodas īstenot.

Ferratum saviem klientiem sniedz mikrokredītus no 10-40 €, ar atdošanas termiņu – piecpadsmit dienas vai viens mēn.. Lielākā iegūstamā nauda, kura atļauta sākotnējam kredītam, vienmēr ir 350 eiro, turklāt to izsniedz bez komisijas. Kā to saprast? Tu atgriez gluži tikpat, cik ieguvi! Lai iegūtu mikrokredītu, klientam ir būtu jābūt vecumā no 21 līdz 75 g.. Konkrētais kredīts vienmēr ir ļoti komfortabls rīks, kā ātri iegūt papildus atbalstu neplānotu izmaksu segšanai.

Nākamais aizņēmuma rīks, kuru sniedz aizdevējs, ir kredītlīnija. Tās darbības princips ir gluži kā kredītkartei. Kad aizpildi pieteikumu kredītlīnijai, kompānija analizē kredītņēmēja maksātspēju un izvērtē maksimālo kredītlimita summu, kāda patērētājam būs iegūstama. Esošie kredītņēmēji var iegūt līdz pat 1200 EUR, savukārt pirmreizējiem ir opcija nokārtot aizdevumu apjomā līdz tūkstots €. Kredītlīnijas bez komisijas ir 1 mēn.. Tas nozīmē – ja klients vari iekļauties šajā termiņā, klientam ir jāatgriež tikpat, cik saņēma.
Cilvēkiem, kuri dod priekšroku plānošanai, atmaksu var veikt pēc kārtējā maksājuma grafika. Minimālais naudas apjoms, kuru jāatgriež katru mēnesi, ir 30 €. Tad, ja Tu atgriez kredītlīniju pēc šī principa, pirmais mēnesis būs ar bezmaksas procentu likmi. Vēl 1 noderīga lieta – patērētājam nav jāizlieto visa pieejamā kredītlīnijas summa vienā reizē – kredītņēmējs to var darīt pamazām, kad tas nepieciešams, pie tam bez komisijas

Ferratum 2 kredīti par velti iegūstami šādi

Vispirms patērētājam ir jāpiesakās īstermiņa mikrokredītam uz piecpadsmit dienām vai 1 mēnesim. Kad šī naudas apjoms noteiktajā laikā atgriezts, var pieteikties kredītlīnijas atbalstam, un tas arī jāatmaksā 30 d. periodā. Atceries, ka bez maksas aizņēmums ir pieejams kredītņēmējiem, kuri uz to pretendē pirmoreiz! Lai iegūtu aizdevumu, kredītņēmējam jāaizpilda pieteikums Ferratum Bank interneta vietnē. Pieteikums tiks izanalizēts piecpadsmit minūšu periodā un, ja uzņēmums to apstiprinās, pēc neilga brīža iegūsi kredītu norādītajā maksājumu kontā! Tā iegūstami Ferratum 2 kredīti par velti.

VN:F [1.9.22_1171]

Atbildēt

Your email address will not be published. Required fields are marked *