Studiju kredīts

Studiju kredīts

Sep, 2013

Studiju kredīts ir naudas aizdevums studentiem, kuriem ir nepieciešams maksāt studiju maksu, kas diemžēl nav maza un ko lielākā daļa nevar atļauties samaksāt bez bankas atbalsta.

SEB bankas studiju kredīta maksimālā summa ir Ls 8000, kas ir atkarīga no studenta vai galvotāja ienākumiem. Pirms iestāšanās augstskolā banka informēs par iespējamo maksimālo kredīta summu, kas var tikt piešķirta. Kredīta atgriezšana sākas gadu pēc studiju beigšanas, lai sniegtu iespēju studentam iekārtoties darba vietā, kredīta atmaksas termiņš ir līdz 10 gadiem.

Kredīta atmaksas termiņu var atlikt, ja vēlies turpināt studijas, piemēram, maģistratūrā vai doktarantūrā, esi grūtniecības vai pēcdzemdību atvaļinājumā, esi bērna kopšanas atvaļinājumā un nestrādā pilnu darba laiku vai arī ja esi bezdarbnieka statusā.

Svarīgi! SEB banka jau vairāku gadus piedāvā studiju kredītu ar valsts vārdā sniegtu galvojumu, kas atvieglo kredīta ņemšanas procesu, kā arī kas ir pieejams kā pilna, tā arī nepilna laika studentiem. Papildus tam var saņemt arī studējošā kredītu studenta vajadzībām (maksājumiem par kopmītnēm, ēdienam utt.) līdz 120 latiem mēnesī.

SWEDBANK arī sniedz atbalstu studentiem, piedāvājot kredītu līdz 8000 latu vai 11400 eiro. Summa, kas Jums var tikt piešķirta ir atkarīga no Jūsu un galvotāju ienākumiem mēnesī. Ja vēlies studēt Latvijā, vari noformēt kredītu bez galvotāja, ja vien Tev ir vismaz 21 gads un tavi ikmēneša ienākumi tiek ieskaitīti Swedbank kontā, kā arī tie ir vismaz 200 lati pēc nodokļu un visu kredītu, ja tādi ir, maksājumiem.

Kredīta atmaksai tiek piedāvāti elastīgi noteikumi, jo atmaksa ir jāsāk veikt tikai pēc studiju beigšanas. Kredīta atmaksa ir jāveic laikā līdz 10 gadiem, taču ir iespējams paņemt kredīta brīvdienas uz laiku līdz 2 gadiem.

Līdzīgi kā SEB banka arī SWEDBANK piedāvā dažādus atvieglojumus jaunajām māmiņām, bezdarbniekiem, kā arī tiem, kuri plāno studēt tālāk.

Zināšanas ir svarīga, neatņemama dzīves sastāvdaļa, kuras ir nepieciešamas katram! Neatsaki sev tajās finansiālu problēmu dēļ, vērsiet bankā pēc palīdzības!

VN:F [1.9.22_1171]
Studiju kredīts, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Atbildēt

Your email address will not be published. Required fields are marked *