Tagad BIGBANK kredītu sāc atmaksāt pēc 3 mēnešiem

Tagad BIGBANK kredītu sāc atmaksāt pēc 3 mēnešiem

Dec, 2015

Darbs ritēs raitāk, ja izmantosi pareizos instrumentus. Ar kredītiem ir tieši tāpat. BIGBANK piedāvā saņemt kredītu līdz 10 000 eiro uz laiku līdz pieciem gadiem, bet tā atmaksu sākt tikai pēc 90 dienām.

BIGBANK kreditēšanas pakalpojumi ir vienkārši, saprātīgi un elastīgi. Saņemt aizdevumu no BIGBANK ir vienkārši, jo tas ir ātri un bez liekas birokrātijas. Kompānijas izsniegtu kredītu noteikumi un aizdevumu procentu likmes ir saprātīgas. Kredīta pretendentam nav nepieciešams uzrādīt iepriekšējās kredītu saistības, un uz kredītu var pretendēt jebkuras bankas klienti. Lēmumi par kredītu piešķiršanu tiek pieņemti ātri, bet atbildīgi, arī naudu uz klienta kontu pārskaitīs bez liekas kavēšanās.

Katrs klients ir personība, līdz ar to arī katra finanšu situācija ir individuāla, tāpēc kredītu piešķiršana un atdošana ir elastīga. Ja vajadzīgs, klients var iegūt kredīta brīvdienas, kuru laikā vai nu maksājums tiek pilnībā atlikts vai jāmaksā tikai kārtējie procenti bez pamatsummas. Ikviens klients kredītu var atmaksāt arī pirms noteiktā termiņa. Kreditēšanas pakalpojumi pieejami netikai Latvijas Republikas pilsoņiem, bet arī citu valstu pavalstniekiem, kam Latvijā piešķirta uzturēšanās atļauja.

Ja nepieciešami lielāki naudas līdzekļi, BIGBANK piedāvā arī kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu.

Pieejamais naudas apjoms ir līdz 70% apmērā no nekustamā īpašuma vērtības (nepieciešams novērtējums). Atmaksas laiks ar ikmēneša maksājumiem ir līdz 15 gadiem.

Šī kredīta mērķis var būt cita nekustamā īpašuma iegāde brīvajā tirgū vai izsolē, nekustamā īpašuma remonts, rekonstrukcija vai labiekārtošana, aizdevumu apvienošana, patēriņa kredītu rekonstrukcija, hipotekāro kredītu refinansēšana, biznesa uzsākšana vai ieguldījumi tajā, Eiropas Savienības fondu projektu līdzfinansējums, kā arī privāti tēriņi.

Piesakies kredītam www.bignak.lv vai klientu apkalpošanas centros un Latvijas Pasta nodaļās.

BIGBANK – ātrākais ceļš uz naudu!

VN:F [1.9.22_1171]
Tagad BIGBANK kredītu sāc atmaksāt pēc 3 mēnešiem, 4.5 out of 5 based on 2 ratings

Viens komentārs

  1. Maijai un remontam

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Atbildēt

Your email address will not be published. Required fields are marked *