Naudas kredīts pie ViaCredit

Naudas kredīts pie ViaCredit

Jan, 2017

Naudas kredīts pie ViaCredit ļauj ātri iegūt finansiālu atbalstu līdz pat 1500 eiro. Šāds aizņēmums būs noderīgs risinājums situācijās, kad vajadzīgs atbalsts neparedzētiem izdevumiem. Lai finansējuma saņemšanas process pēc iespējas būtu ērtāks, rekomendējam līdzsvarot finansiālās iespējas ar ikmēneša maksājumu apjomu, izdalot visu aizņēmuma summu vienādos rēķinos periodā no 3 līdz 12 mēn..

Naudas kredīts pie ViaCredit līdz 1500 EUR

Aizņēmējam ir iespējams izveidot iesniegumu finansējumam internetā. Lai šo paveiktu, vajadzīgs pieslēgties tīmekļa vietnē www.viacredit.lv, tas prasīs vienīgi pāris min. Lai iegūtu finansiālu atbalstu, jābūt šīs valsts iedzīvotājam vecumā no 20 – 70 gadiem, ar regulāru ienākumiem, lai būtu iespējams atdot kredītu, arī nedrīkst būt kavēti maksājumi par citiem aizdevumiem vai arī pārkāpti līguma noteikumi. Pēc reģistrēšanās aizņēmējam vajadzīgs veikt maksājumu vienu eirocentu no sava paša bankas konta. Pieprasot atkārtotu aizdevumu, kredītņēmējam tikai jānosūta SMS vai arī jānosūta iesniegums no sava profila tiešsaistē www.viacredit.lv.

Kā piemēram – komisija par 900 EUR kredītu uz 7 mēnešiem ar standarta tarifu gada procentu likme būs 138,18%, mēneša maksa būs 169.92 €. Kredītņēmējam ir iespēja šo informāciju redzēt firmas mājas lapā, uzliekot vajadzīgo aizdevuma apjomu un aizdevuma laiku. Apstiprinošs slēdziens par aizdevuma izsniegšanu ir atkarīgs no aizņēmumu ekspertiem. Tiks ņemta vērā klienta kredītvēsture, ienākumu apmērs u.c..

ViaCredit ir uzņēmuma SIA “VIA SMS” grupas brends. Naudas kredīts pie ViaCredit izveidots 2011.gadā. Kompānijas galvenais darbības virziens ir privātpersonu kredīti. Pats svarīgākais VIA SMS darbības mērķis ir nodrošināt vienkāršu, kredītņēmēju prasībām atbilstīgus kreditēšanas servisu. Kredītdevējs rūpējas, lai aizņēmumu saņemšana notiktu iespējami savlaicīga un bez liekiem papīriem. ViaCredit vērtības ir katra kredītņēmēja vajadzību izpratne, kā arī pozitīva un atklāta sadarbība. Aizņēmēji – tā ir pati galvenā kompānijas vērtība. Uzņēmuma kredītņēmēju skaits pieaug un liels vairums no tiem lieto ViaCredit aizdevumus atkārtoti. Tālab firmas pakalpojumi ir noderīgs rīks klientu ikdienai.

VN:F [1.9.22_1171]
Naudas kredīts pie ViaCredit, 3.0 out of 5 based on 1 rating

Atbildēt

Your email address will not be published. Required fields are marked *