Naudas aizņēmums ViaCredit

Naudas aizņēmums ViaCredit

Jan, 2017

Naudas aizņēmums ViaCredit ļauj ātri aizņemties finansējumu pat līdz 1500 EUR. Konkrētais aizņēmums būs vērtīgs rīks situācijās, kad ļoti vajadzīgs finansējums nozīmīgākiem dzīves pagriezieniem. Lai aizņemšanās procedūra kļūtu parocīgāka, rekomendējam sabalansēt ienākumus ar regulāro maksājumu lielumu, izdalot kopējo aizdevuma apjomu vairākos maksājumos laika periodā no 3 līdz 12 mēn..

Naudas aizņēmums ViaCredit līdz 1500 EUR

Klients var aizpildīt iesniegumu aizdevumam internetā. Lai šo veiktu, jāpiereģistrējas tīmekļa vietnē www.viacredit.lv, tas prasīs tikai dažas min. Lai dabūtu aizņēmumu, jābūt Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 g., ar regulāru algu, ar kuriem spētu atgriezt finansējumu, arī nevar būt kavēti maksājumi par citiem aizņēmumiem vai arī neizpildīti līguma nosacījumi. Pēc reģistrācijas kredītņēmējam nepieciešams pārskaitīt vienu eiro centu no sava personīgā maksājumu konta. Pretendējot uz nākamo aizdevumu, aizņēmējam tikai jānosūta SMS vai arī jāaizpilda pieprasījums savā profila tiešsaistē www.viacredit.lv.

Ilustrācija – komisija par 1000 EUR kredītu uz 8 mēn. ar standarta tarifu GPL būs 138,18%, ikmēneša maksājums – 145.69 €. Patērētājs šo informāciju var redzēt ViaCredit mājas lapā, uzliekot atbilstošo summu un kredīta periodu. Pozitīvais slēdziens par aizdevuma piešķiršanu ir atkarīgs no firmas ekspertiem. Tiks izskatīta patērētāja kredītvēsture, ienākumu apmērs u. c. faktori.

ViaCredit ir firmas SIA “VIA SMS” grupas zīmols. Naudas aizņēmums ViaCredit radīts jau 2011. g.. Firmas pamatdarbība ir privātpersonu kreditēšana. VIA SMS darbības mērķis ir nodrošināt vienkāršu, patērētāju vajadzībām atbilstošus kreditēšanas servisu. Kredītdevējs rūpējas, lai finansējumu izsniegšana notiktu iespējami ātri un bez liekas birokrātijas. Aizdevēja galvenās vērtības ir katra patērētāja vajadzību izpratne, kā arī pozitīva un atvērta sadarbību. Aizņēmēji – tā ir pati galvenā kompānijas vērtība. Firmas klientu skaits palielinās un lielākā daļa no tiem lieto ViaCredit servisu atkārtoti. Tāpēc firmas piedāvājumi ir labs rīks klientu ikdienai.

VN:F [1.9.22_1171]

Atbildēt

Your email address will not be published. Required fields are marked *