ViaCredit aizņēmums

ViaCredit aizņēmums

Jan, 2017

ViaCredit aizņēmums ļauj ātrā laikā aizņemties līdz pat 1500 EUR. Šāds aizņēmums var būt lielisks rīks situācijās, kad steidzami vajadzīgs atbalsts svarīgiem dzīves pagriezieniem. Lai aizņemšanās process pēc iespējas būtu ērtāks, iesakām sabalansēt maksātspēju ar regulāro maksājumu summu, sadalot kopējo līguma summu vienādos maksājumos periodā no trijiem līdz pat 12 mēnešiem.

ViaCredit aizņēmums līdz 1500 EUR

Klients var izveidot iesniegumu finansējumam tiešsaistē. Lai to paveiktu, nepieciešams reģistrēties tiešsaistē www.viacredit.lv, kas ilgs tikai dažas minūtes. Lai dabūtu aizdevumu, jābūt šīs valsts iedzīvotājam vecumā no 20 – 70 gadiem, ar pastāvīgu ienākumiem, ar kuriem varētu atdot finansējumu, kā arī nedrīkst būt kavēti maksājumi par citiem kredītiem vai arī pārkāpti līguma noteikumi. Pēc reģistrācijas aizņēmējam nepieciešams veikt maksājumu 0.01 eirocentu no sava personīgā maksājumu konta. Pieprasot atkārtotu finansiālu atbalstu, kredītņēmējam tikai jāsūta īsziņa vai arī jāveic iesniegums no sava lietotāja kontā tiešsaistē www.viacredit.lv.

Piemēram – maksa par 1100 € aizdevumu uz 9 mēn. ar standarta maksu gada % likme būtu 138,18%, mēneša maksa būtu 172.44 €. Patērētājam būs piekļuve šai informācijai firmas interneta vietnē, izvēloties summu un aizdevuma laiku. Pozitīvais lēmums par kredīta izsniegšanu ir atkarīgs no komisijas. Tiks ņemta vērā personas maksātspēja, ikmēneša ieņēmumi u. c..

ViaCredit ir firmas SIA “VIA SMS” grupas zīmols. ViaCredit aizņēmums izveidots 2011.gadā. Uzņēmuma pamatdarbība ir privātpersonu aizdevumi. Galvenais VIA SMS darbības mērķis ir sniegt viegli saprotamu, patērētāju vajadzībām atbilstīgus aizdevumu pakalpojumus. Kredītdevējs dara visu, lai finansiālā atbalsta saņemšana būtu iespējami nekavējoša un bez liekām formalitātēm. Kreditora galvenās vērtības ir ikviena aizņēmēja problēmu saprašana, kā arī labvēlīga un atvērta sadarbība. Klienti – tā ir pati svarīgākā firmas vērtība. Uzņēmuma kredītņēmēju daudzums pieaug un vairums no viņiem izmanto ViaCredit pakalpojumus vēlreiz, jo uzņēmuma piedāvājumi ir lielisks risinājums patērētāju ikdienai.

VN:F [1.9.22_1171]

Atbildēt

Your email address will not be published. Required fields are marked *