Plānoti izdevumi svētku laikā

Plānoti izdevumi svētku laikā

Dec, 2016

Plānoti izdevumi svētku laikā ne vienam vien sagādā raizes, jo Ziemassvētki ir laiks, kad iztērējam vairāk nekā parasti. Lai izdotos nopirkt visu nepieciešamo Ziemassvētkiem un pēc iespējas būtu apmierināts ar savām finansēm, “jāliek aiz auss” daži A-kredits.lv ieteikumus, kā mierīgi pārdzīvot tēriņus.

Plānoti izdevumi Ziemassvētkos

1. Saplānot ballītes izdevumus. Jāņem vērā, ka izdevumu plānošana nav tikai izdevumi par dāvanām. Paredzam, kur būsim svētkos, un kādus resursus tam vajadzēs – piemēram transporta izmaksas, lai tiktu uz izvēlēto galapunktu, svētku telpu īre, ja tāda paredzēta. Finansēs vēlams ieplānot tēriņu griestus, cik varētu tērēt dāvanām un svētku mielastam. Iesakām ierēķināt drusku lielāku naudu, nekā realitātē varētu izdot, jo šādi, neparedzētu tēriņu gadījumā, sanāks tos ierēķināt reālajos izdevumos, nevis sanāks nepatīkams pārsteigums.

2. Otrs maks vai norēķinu konts. Ar debetkarti ir parocīgi rīkoties svētku laikā, bet iesakām ieviest īpašu svētku maku vai maksājumu kontu, kurā uzglabāt ballītei ieplānoto naudu – lai nesanāk sajaukt un iztērēt pārāk daudz. Var Ziemassvētkiem plānoto naudu nolikt atsevišķā norēķinu kontā un vismaz reizi nedēļā pārliecināties par bilanci – tā kontrolējot rēķinus un salīdzinot atlikušos izdevumus.

3. Ieekonomēt uz svētku kuponiem – laba ideja ir izpētīt esošās akcijas tiešsaistē, restorānos, DUS un tādā veidā ietaupīt. Bet jāskatās līdzi, vai konkrētie īpašie piedāvājumi nav tikai pārdošanas veicināšanas triks un beigās ietaupīt nemaz neizdodas.

4. Veikt pirkumus online. Izvēlēties dāvanas laicīgi un nopirkt tiešsaistē par lētākām cenām. Lai arī dažiem darījumiem internetā ir piegādes maksa, tomēr tā izdosies ieekonomēt braukšanas izdevumus, laiku un bieži vien arī nervus. Ja iegādājamies dāvanas internetā, pārliecinieties, ka firma ir droša un dāvanu piegādes termiņš ir savlaicīgs, lai nesanāk, ka tieši uz svētkiem paliekat bez dāvanām. Nekavējieties ar pirkšanu, jo arī tirgotājiem Ziemassvētku laikā ir daudz darba.

Plānoti izdevumi ir atslēga mierīgiem un priecīgiem svētkiem. A-kredits.lv uzskata – lai pēc svinībām nenāktos ēst tikai makaronus, neizdodiet finanses nelietderīgām un dārgām dāvanām, bet atcerieties, ka svarīgākais ir kopā piedzīvotais un skaistās atmiņas, ko radīsiet.

VN:F [1.9.22_1171]

2 komentāri

 1. Jus esat kredits

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  • Mēs esam kredītus salīdzinošs portāls

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Atbildēt

Your email address will not be published. Required fields are marked *